Ślub w muzeum

Spędź najpiękniejszy dzień swojego życia w klimatowym międzyrzeckim zamku! Zorganizuj sesję zdjęciową, a nawet całą uroczystość weselną w przyzamkowych parkach.


W celu uzgodnienia terminu prosimy o kontakt pod numerem 95 741 25 67

Fotografowanie

Wykonane fotografie mogą być wykorzystywane przez nowożeńców na stronach internetowych oraz na stronie internetowej i materiałach reklamowych fotografa, pod warunkiem zamieszczenia pod każdą z fotografii danych teleadresowych Muzeum: Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego, Podzamcze 2, 66-300 Międzyrzeczu, tel 95 7412567

Informacje dodatkowe

  1. Muzeum udostępnia odpłatnie na sesję fotograficzną lub filmową wybrane sale ekspozycyjne znajdujące się w budynku Muzeum i Zamku.
  2.  Sesja fotograficzna lub filmowa odbywać się może w godzinach pracy Muzeum od poniedziałku do piątku.
  3. Fotografie można wykonać tylko w wyznaczonych wnętrzach i w parku muzealnym: Salonik mieszczański, Izba z Dąbrówki Wlkp, Zamek i izba tortur.
  4. Fotografowanie lub filmowanie odbywa się pod nadzorem i opieką pracownika Muzeum, który służy pomocą podczas sesji (m.in. zapalając i wygaszając oświetlenie, usuwając sznury, aby nie były widoczne na zdjęciach, wskazując użytkowe meble itp.).
  5. Dopuszcza się użycie statywu.
Przewiń do góry
Skip to content